Barcode: 5420800002021
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 70.0 kcal |
| Fat | 1.2 g |
| of which saturated | 0.8 g |
| Carbohydrates | 12.0 g |
| of which sugars | 10.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.5 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Koolhydraten/Gu Kohlenhydrate di cui saturi Jamila Gemid. voedingswaarde/100g-
Related Products in Dairies
Half & half ultra pasteurized
D NOVA 1
Our Family Salted Butter
Our Family
E NOVA 2
Heavy whipping cream
D NOVA 4
Medium queso blanco
D NOVA 4
HALF AND HALF
Our Family
C NOVA 1
Heavy whipping cream
D NOVA 4
Half & Half
Our Family
C NOVA 1
Heavy whipping cream
D NOVA 4
Medium salsa con queso
D NOVA 4
Half & half
A NOVA 4
Genoa salami and mozzarella charcuterie sticks
Carando
E NOVA 4
Lactose free whole milk
B NOVA 3