Barcode: 3276650134007
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 258.0 kcal |
| Fat | 9.0 g |
| of which saturated | 1.0 g |
| Carbohydrates | 21.0 g |
| of which sugars | 3.0 g |
| Fiber | 24.0 g |
| Proteins | 11.0 g |
| Salt | 20.0 g |
Ingredients
Coriandre, curcuma, sel, cumin, poivre noir, fenugrec, poivre de Cayenne, gingembre, carvi, fenouil, persil, ail.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Libby's, spaghetti & meatballs
C NOVA 4
Tomato Sauce
Trader Joe's
C NOVA 3
PIE
A NOVA 1
Beef ravioli in tomato & meat sauce, beef
C NOVA 4
100% pure pumpkin
A NOVA 1
Elstana strawberry jam
Marks & Spencer
D NOVA 4
Libby's, organic pumpkin pie mix
A NOVA 1
100% pure pumpkin
A NOVA 1
Sauerkraut
Kühne
B NOVA 3
100% Pure Pumpkin
Libby's
A NOVA 1
Pumpkin easy pie mix, pumpkin
Libby's
C NOVA 4
British Elsanta Strawberry Jam
M&S
D NOVA 4