Barcode: 4820222763783
Ряжанка, 4% жиру
Categories
Available in
ukraine
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 62.0 kcal |
| Fat | 4.0 g |
| of which saturated | 2.6 g |
| Carbohydrates | 3.5 g |
| of which sugars | 3.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Молоко коров'яче незбиране, вершки з коров'ячого молока, закваска чистих культур молочнокислих бактерій.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Premium-Direktsaft Orange
Aldi, Rio d'Oro
C NOVA 1
Orangensaft aus Orangensaftkonzentrat
rio d'oro
C NOVA 1
Dunkin' Donuts, Sweet Tea, Peach, Small
Dunkin' Donuts
B
Brennnessel-Zitrone Kräutertee
Westcliff
7 Eleven, Pina Colada Slurpee
7 Eleven
C
Multivitaminsaft
rio d'oro
D NOVA 1
Bananen-Nektar
Aldi, Rio d'Oro
E NOVA 3
Taco Bell, Domestic Beer, Regular, 16 Fl Oz
Taco Bell
B
Jus de Tomate au Sel Marin ou Jus de Carotte au Miel
Aldi, Bio Smiley
C NOVA 3
Apfelsaft
Rio d oro, rio d'oro
NOVA 1
Zitronen Teegetränk
Westcliff
NOVA 4
Apfel Kirsch Saft
Rio d'oro
C NOVA 1