Barcode: 0099482428327
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 250.0 kcal |
| Fat | 25.0 g |
| of which saturated | 8.3 g |
| Carbohydrates | 16.7 g |
| of which sugars | 16.7 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Cream**, cane sugar**, nonfat milk**, vanilla flavor**, sorbitan monostearate (emulsifier), dextrose, carrageenan, nitrous oxide (whipping propellant).
Additives
e407
e491
e942
Related Products
Wiejskie Ziemniaczki - masło z solą
Wiejskie Ziemniaczki
D NOVA 4
Napój proteinowy o smaku słonego karmelu
Go Active
NOVA 4
Napój proteinowy o smaku czekoladowym
Go Active
C NOVA 4
amande en poudre
D NOVA 1
AVO K
Charlotte
A NOVA 1
amande en poudre
D NOVA 1
Napój proteinowy o smaku waniliowym
Go Active
NOVA 4
Nu Nectar
Nu Nectar
D NOVA 4
Tata 1mg Pro+ 2.0 High Protein High Calorie Protein Powder Vanilla
Tata 1mg
NOVA 4
Hojuelas de Quinua
EBA
NOVA 1