Barcode: 0857750003436
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 150.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 40.0 g |
| of which sugars | 40.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Apricots*, sugar*.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pindakaas
A NOVA 1
Hot Mango Chutney
Pasco
E NOVA 3
Havermout
Boni Selection
A NOVA 1
Bloc Blanc grec - Violife - 200g
Violife
E NOVA 4
musli tropical
Nestlé
C NOVA 4
Mango Pickles hot
Pasco
E NOVA 3
Mozerella Geschmack Scheiben
Violife
E NOVA 4
Violife sabor mozzarella
Violife
D NOVA 4
Gouda flavour
Violife
E NOVA 4
Pasco Balti Curry Paste
Pasco
NOVA 4
Classic Mint Sauce
Pasco
C NOVA 4
Harina de arroz
Santa María
B NOVA 1