Barcode: 0008274006650
REAL GINGER ALE
by REED'S
Processing
NOVA 4
Labels
no gmos
non gmo project
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 140.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 35.0 g |
| of which sugars | 33.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
SPARKLING FILTERED WATER, CANE SUGAR, PRESSED ORGANIC GINGER, NATURAL FLAVORS, CITRIC ACID
Additives
e330
Related Products
Jong belegen
Jumbo
D NOVA 4
Japanse bollen mix
Jumbo
NOVA 4
Gouda Holland
Jumbo
D NOVA 4
Komijn Belegen 48+
Jumbo
NOVA 3
Kikkererwt cracker
JUMBO
NOVA 3
belegen kaas 48+
jumbo
NOVA 4
Oud kaas
Jumbo
C NOVA 4
Wasabibollen
Jumbo
NOVA 4
Komijn jong belegen
JUMBO
D NOVA 3
Extra belegen kaas
Jumbo
D NOVA 4