Barcode: 0014800006704
Real lime
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 20.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
water, lime juice concentrate, lime oil, sodium benzoate, sodium metabisulfite
Additives
e211
e223
Related Products
Gelado morango
Continente - Miguel Albuquerque
C
Mousse Caramelo Salgado
Continente,Continente Seleção,Seleção
E NOVA 4
Tagliatelle Carbonara
Continente
C NOVA 4
Iogurte Natural
Continente,Continente Bio,Bio
B NOVA 3
Fondant Chocolate
Continente,Continente Seleção,Seleção
E NOVA 4
Mix Frutas Açaí e Sementes de Linhaça
Continente,Continente Equilíbrio,Equilíbrio
B NOVA 1
Kefir Natural
Continente
B NOVA 1
Leite com sabor a Chocolate
Continente
D NOVA 4
Iogurte Aroma Frutos Vermelhos
Continente,Continente Bio,Bio
C NOVA 4
Esparguete à Bolonhesa
Continente
C NOVA 3