Barcode: 0021130350155
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 200.0 kcal |
| Fat | 10.0 g |
| of which saturated | 6.7 g |
| Carbohydrates | 26.7 g |
| of which sugars | 26.7 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
MILK, CREAM, SUGAR, AND NATURAL FLAVORS
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Tchico xxl choco white
Révey
NOVA 4
NOSILLES POULET SPECIAL
NOVA 4
Infusion en gelée au Gingembre
Santé Nature
E NOVA 4
Tchico XXL
Revery
NOVA 4
ActiFit
Révey
C NOVA 3
Tchico xxl peanuts caramel
Révey
NOVA 4
Tchico balls
Révey
C NOVA 4
Infusion en gelée à l'aloe verra
sante nat
E NOVA 4
Nabatté Amande Lait
Jaouda
A NOVA 4
peanut butter crunchy
A NOVA 2
Ramen
Noody
NOVA 4
FLocons d'avoine
Révey
B NOVA 4