Barcode: 4796008920049
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 52.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 13.1 g |
| of which sugars | 7.1 g |
| Fiber | 7.0 g |
| Proteins | 0.2 g |
| Salt | — |
Ingredients
FHEOTRETH Tetra Pak BISKTS GOOD Réal Belief Something that's good for children should also make them smile. That's why, what your child needs is a unique blend of fruit nutrition and irresistible taste. At Réal, we believe that healthy is happy. NUTRITIONAL FACTS PER 100 ml Energy Protein Carbohydrate (APPROXIMATE)
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Everything Bagels
Kroger
B NOVA 3 Eco-Score B
Chicken Noodle
Lipton
NOVA 4 Eco-Score B
Back-Camembert Classic mit Wildpreiselbeer-Dip
Alpenhain
D NOVA 4 Eco-Score D
Il Mio Dado - Classico con -30% di sale
Star
NOVA 4
Sea Salt & Vinegar Potato Crisps
The Good Crisp Company
NOVA 4 Eco-Score B
Fancy Whole Unsalted Cashews
Kirkland Signature
B NOVA 1 Eco-Score E
Choki smak czekoladowy
Vitanella
C NOVA 4 Eco-Score D
Ramen Noodle Soup
Maruchan Instant Lunch Hot & Spicy Beef Flavor
NOVA 4
Strawberry Lunchbox Loaf
Soreen
C NOVA 4
Owsianka ovsena kasa
Vitanella
C NOVA 3 Eco-Score D
CioccoRe
Colussi
D NOVA 4 Eco-Score D
Nougat Bites
Golden Bridge
D NOVA 4 Eco-Score E