Barcode: 0857862000644
Real natural coconut water
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 21.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 5.5 g |
| of which sugars | 5.2 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Young coconut water
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Stouffer's, rigatoni with chicken & pesto
C NOVA 4
Homestyle noodles
Essenhaus Foods
A NOVA 1
Apple, cinnamon & almond oatmeal
C NOVA 4
Classics three cheese ravioli, three cheese ravioli
C NOVA 4
Sweetened lime juice, lime
E NOVA 3
Homestyle noodles
Essenhaus Foods
A NOVA 1
Juzz's mee instant flat noodles developed by the singapore flour experts
E NOVA 4
Three cheese ravioli with meat sauce filled with real ricotta & imported romano cheese, topped with a chunky tomato & beef sauce and mozzarella cheese
C NOVA 4
Wide homestyle noodles
Essenhaus Foods
A NOVA 1
Cebolletas en vinagre balsámico de Módena
C NOVA 4
Couscous medium
Rivoire Carret
A NOVA 1
Gochujang cauliflower, roasted radishes, broccolini & carrots, red quinoa & chickpeas, riced cauliflower with chopped cashews
A NOVA 4