Barcode: 0011110882752
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 48.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 11.6 g |
| of which sugars | 11.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated water, sugar, caramel color, phosphoric acid, natural flavor, caffeine.
Additives
e150c
e338
Related Products in Beverages
Oran soda
Terme di Crodo
E NOVA 4
Lemon Cheese Cake
Chiefs
Eco-Score D
Coca-Cola original taste1.75
Coca Cola, Coca-Cola
E NOVA 4
Protein shake vanilla flavour
Protein Lab
NOVA 4
Gatorade Frost Glacier Freeze
Gatorade
C NOVA 4
Malted Chocolate Drink Mix
Ovaltine
NOVA 4
Karibbean kola
KA
D NOVA 4
Gatorade Frost Thirst Quencher Glacier Cherry
Gatorade
C NOVA 4
Frappucino vanille
Starbucks
D NOVA 4
LEMON LIME FLAVORED SODA
7up
E NOVA 4
tonic wine
buckfast
NOVA 3
Real Fruit & Barley Apple & Pear
Robinsons
C NOVA 4