Barcode: 0044700067888
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 357.1 kcal |
| Fat | 21.4 g |
| of which saturated | 7.1 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 42.9 g |
| Salt | 4.6 g |
Ingredients
Pork, water, sea salt, sugar, cultured celery juice*, natural cherry 0 w d e *ingredients to preserve quality.
Related Products in Condiments
Outback Bbq Sauce
Robinsons
C NOVA 4
Salsa de chile
Gourmet Garden
E NOVA 4
Spring Onion Dip
Chris'
D NOVA 4
Saxa Picnic Salt 125G
Saxa
NOVA 2
Bruschetta
The olive branch
B NOVA 3
Mango + chilli dressing
D NOVA 4
Eta Barbecue Sauce 375ml
Eta
E NOVA 4
Morrocan Spice, Honey & Dijon Vinaigrette
Maggie Beer
D
TERIYAKI CHICKEN STIR-FRY SAUCE
PASSAGE TO ASIA
E NOVA 4
sticky Hoisin sauce
Rolld
NOVA 4
Strong Dijon Mustard
E NOVA 3
Himalyan pink fine salt
A