Barcode: 4604310893404
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 118.2 kcal |
| Fat | 2.6 g |
| of which saturated | 1.5 g |
| Carbohydrates | 1.0 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 22.8 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Concentrafo de PROTEÍNAS DE SUERO de LECHE, Emulgente (Lecitinas).
Allergens
milk
Additives
e322
Related Products in Proteina
Proteína soja aislada
hsn
D NOVA 4
Joseph Farms, Medium Cheddar Cheese
Joseph Gallo Cheese Co
D NOVA 3
Joseph Farms, Marbled Jack Sliced Cheese
Joseph Gallo Cheese Co
D NOVA 3
Sliced Cheese Variety Pack
Joseph Farms
D NOVA 4
Queso monterey jack
Joseph Farms
NOVA 3
Queso cheddar suave
Joseph Farms
D NOVA 3
Traditional california jack cheese with jalapenos
Joseph Gallo Cheese Co
D NOVA 3
Low Moisture Part-Skim Mozzarella String Cheese
Joseph Farms
D NOVA 3
Joseph Farms, Sliced Mild Cheddar Chesse
Joseph Gallo Cheese Co
D NOVA 3
Joseph Farms, Mozzarella Sliced Cheese
Joseph Gallo Cheese Co
D NOVA 3