Barcode: 0041220967698
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 200.0 kcal |
| Fat | 10.0 g |
| of which saturated | 6.7 g |
| Carbohydrates | 33.3 g |
| of which sugars | 33.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
nonfat milk, heavy cream, sugar, natural flavor, salt
Related Products
Butlers Chocolate mini bars
Butlers
NOVA 4
Vanilla Fudge Bag
Butlers
Tasty Pieces Salted Almond & Butterscotch
Butlers
NOVA 4
Drumshanbo Gunpowder Irish Gin 40% Milk Chocolate
Butlers
E NOVA 4
Dark Chocolate with Irish Whiskey
Butlers
E NOVA 4
Assorted Dark Chocolates
Butlers
NOVA 4
The premium collection chocolates
Butlers
E NOVA 4
Famous Irish Chocolate Collection
Butlers
NOVA 4
บัตเลอร์คาราเมล40%
Butlers
E NOVA 4
Caramel crunch
Butlers
NOVA 4