Barcode: 7041614002816
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 202.0 kcal |
| Fat | 0.8 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 43.1 g |
| of which sugars | 1.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 5.6 g |
| Salt | 1.0 g |
Ingredients
Poteter, hvetemel, potetflakes (inneholder: sulfitt). hvetestivelse, fuktighetsbevarende middel (E422), salt, konserveringsmiddel (E202. E282), surhetsregulerende middel (E330), vann. Kan inneholde spor av: _Egg_, _soya_, _melk_, _mandler_.
Allergens
gluten
Additives
e202
e282
e330
e422
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pain complet
D NOVA 4
Croutons de pain
Carrefour
C NOVA 3
Flan
Carrefour
NOVA 4
Cerneaux de noix bio
B NOVA 1
spinach purée
freshona,lidl
A NOVA 1
Le Lin
Les Pavés du Fournil
C NOVA 4
Pain complet
D NOVA 4
Pain aux céréales moelleux
C NOVA 4
Le Multicéréales
Les Pavés du Fournil
C NOVA 4
Baguette meunière
Carrefour City
B NOVA 4
Pain complet tranché
C NOVA 4
Crispy friend onions
E NOVA 3