Barcode: 0018788905004
Realsalt
Available in
canada
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 466.5 g |
Ingredients
Real SaltⓇ is the only brand of salt harvested from this ancient deposit, unrefined, with a subtle, sweet flavor.
Recipes with Similar Ingredients
Related Products
4 tranches de Saumon rose sauvage du Pacifique
Findus
A NOVA 1
Saumon rose du Pacifique beurre blanc citron
Findus
NOVA 4
Filet de Saumon à l'oseille
Findus
B NOVA 4
2 Pavés Thon Albacore
Findus
A
tranches saumon rose du pacifique
Nestlé, Findus
A
Croustibat Saumon Rose du Pacifique
Findus
A NOVA 4
Pommes Noisettes
Findus
C NOVA 4
Pavés Saumon Atlantique ASC
Findus
A NOVA 1
Colin d'Alaska MSC panés Qualité 100% Filet
Findus
B NOVA 4
Pommes noisettes
Findus
C NOVA 4