Barcode: 4056489182900
Rebarborový nektar
by Solevita
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 3
Labels
vegetarian
vegan
european vegetarian union
european vegetarian union vegan
Categories
Available in
czech republic, germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 46.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.1 g |
| of which sugars | 9.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
50% rebarborová štáva, pitná voda, cukr, štáva z aronie, citronová štáva z koncentrátu.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Milk
Our Family
B NOVA 1
Margarita Mix
NOVA 4
Glow Strawberry & Cucumber with Green Tea & Aloe Vera
Twinings Superblends
B NOVA 4
Apple 100% juice from concentrate
Winco Foods
E NOVA 1
A taste of thai, coconut milk
A Taste Of Thai
E NOVA 4
Cranberry Apple Juice
Fruit Patch
D NOVA 1
Gallikers chocolate milk
Gallikers
E NOVA 4
Prune Juice
Sunsweet
D NOVA 1
French Vanilla Flavor Cappuccino Mix, French Vanilla
Our family
NOVA 4
Pro Fiber
Ratio
B NOVA 4
Milena
Fruit Patch
C NOVA 1
Wild Cherry
WinCo Foods
NOVA 4