Barcode: 482412714198221144
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 48.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 12.0 g |
| of which sugars | 12.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Taco Bell, Prosecco Sparkling Wine
Taco Bell
C
VICHY CELESTINS Eau Minérale Naturelle Gazeuse 0.50 L
Vichy,Vichy Célestins
A NOVA 1
Supercassis
Vedrenne
NOVA 3
VICHY CELESTINS Eau Minérale Naturelle Gazeuse 1.15L
Vichy celestins
A NOVA 1
Choco quick
NOVA 3
Vichy
Vichy Célestins
A NOVA 1
Starbucks, Royal English Breakfast Tea, Grande
Starbucks
B
Burger King, Dr Pepper, 20 Fl Oz
Burger King
B
Wawa, Hot Chocolate, 24 Oz
Wawa
B
Zaxby's, Fanta Cherry, 12 Oz
Zaxby's
C
Starbucks, Youthberry White Tea, Grande
Starbucks
B
Sparkling Red Grape (Bel Normande Brand)
bel normande,เบล นอร์มังดี
E NOVA 4