Barcode: 84333686419391479804
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1,020.0 kcal |
| Fat | 39.0 g |
| of which saturated | 24.0 g |
| Carbohydrates | 147.0 g |
| of which sugars | 129.0 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 20.0 g |
| Salt | 1.0 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Bournvita
cadbury
NOVA 4
Cadbury Chocolate Drink
Cadbury
E NOVA 4
Cadbury Chocolate Drink Cocoa
Cadbury
Cadbury Chocolate Drink
Cadbury
NOVA 4
Cadbury Wispa Chocolate Drink
E NOVA 4
Limonada
Clight
NOVA 4
Instant Hot Chocolate
Cadbury
NOVA 4
Milka Slurp Solubile GR. 450
Milka
Cadbury Hot Chocolate
Mondelez International,Mondelez,Cadbury
NOVA 4
Bournvita
Cadbury
NOVA 4
Marabou
Marabou
NOVA 4
hot chocolate
Cadbury
NOVA 3