Barcode: 93486254114081149218
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 152.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 38.0 g |
| of which sugars | 38.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Acqua naturale
Lilia
A NOVA 1
Birra alcolica Raffo
Birra Peroni, Peroni, Raffo
NOVA 3
Amarena frutto & sciroppo
Toschi
NOVA 4
KFC, Capri Sun Roarin Waters Tropical Fruit
KFC
D
Soya Drink
Sogno Veg
B NOVA 4
Avena drink biologica
Quargentan,sogno veg
C NOVA 3
Soia al cioccolato
Hawaiki
C NOVA 4
Peroni Nastro Azzurro
Asahi,Peroni
NOVA 3
Peroni Nastro Azzuro
Peroni
NOVA 3
Peroni 330ml
Peroni
NOVA 3
Birra
Raffo
NOVA 3
Acqua minerale frizzante
Lilia
A NOVA 4