Barcode: 36159812347452043368045
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1,120.0 kcal |
| Fat | 71.0 g |
| of which saturated | 23.0 g |
| Carbohydrates | 74.0 g |
| of which sugars | 12.0 g |
| Fiber | 5.0 g |
| Proteins | 47.0 g |
| Salt | 4.8 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Sandwiches
Jersey Mike's Subs, Turkey, Egg & Cheese Sandwich On Wheat Sub Roll
Jersey Mike's Subs
C
Friendly's, Friendly Frank
Friendly's
E
Carl's Jr., The Grilled Burrito, Chicken
Carl's Jr.
A
Fladen Sandwich mit Schinken und Mozzarella
Salatküche W. Herber
D NOVA 4
Ruby Tuesday, Rubys Classic Burger
Ruby Tuesday
E
Salmon Wrap
beets & roots
C NOVA 4
LongHorn Steakhouse, Third Pound Cheeseburger
LongHorn Steakhouse
E
Starbucks, PB&J On Wheat Bistro Box
Starbucks
C
McPlant
B NOVA 4
On The Border, Build Your Own Mini Soft Chicken Tacos
On the Border
Jersey Mike's Subs, #56 Big Kahuna Cheese Steak On Wheat Regular
Jersey Mike's Subs
A
Starbucks, Slow Roasted Ham & Beechers Flagship Cheese Small Sandwich
Starbucks
C