Barcode: 661423365547042423785721
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 48.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Vanilla Flavour
Bellarom,Lidl
B NOVA 4
Orange
Freeway
C NOVA 4
Multivitaminsaft
Solevita
D NOVA 1
Preparato Solubile Ginseng e Caffè
Bellarom
NOVA 4
cola
Freeway
E NOVA 4
Sparkling Water
Carrick Glen
B NOVA 4
Matriket havredryck suverän 2.8
D NOVA 4
Bio-Shot - Ingwer-Mango-Limette
Hermann PF Getränke, Solevita
C NOVA 1
Sirop de fleur de Sureau Bio
Solevita
NOVA 3
Zumo Exprimido de Manzana
Solevita
NOVA 1
Colossus Zero
Kong Strong
C NOVA 4
Naranja CON PULPA Zumo 100% Exprimido 100% Natural
Solevita
C NOVA 1