Barcode: 121323540896644068876
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 180.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 45.0 g |
| of which sugars | 35.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Meal replacement blend
MyProtein
E NOVA 4
Infusion ayurveda poire miel cannelle
Twinings
NOVA 4
Earl grey, 100 sachets
Twinings
NOVA 4
Myprotein Protein Water, 15G, Sample, Pineapple
Myprotein
B
The de ceylan 20 sachets
TWININGS
NOVA 1
Thé Finest Ceylan
Twinnings
B NOVA 1
Sugar-Free Syrup Raspberry Flavour
MyProtein
NOVA 4
Bulk barista syrup
Bulk
NOVA 4
thé vert menthe chai
Twinings
B NOVA 4
Impact Whey Protein, Coffee Caramel
Myprotein
E NOVA 4
Sugar-Free Syrup
MyProtein
NOVA 4
Twinings Pamplemousse citron citron vert
Twinings
NOVA 4