Barcode: 1811954109494810945
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 160.0 kcal |
| Fat | 16.0 g |
| of which saturated | 2.0 g |
| Carbohydrates | 4.0 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 1.1 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Toppings Ingredients
Ruby Tuesday, Mandarin Oranges, For Endless Garden Bar
Ruby Tuesday
C
Wawa, Spring Mix, 4 Green Combo, For Custom Salads
Wawa
A
Jersey Mike's Subs, Extra Cheese & Meat, For Steak Bacon Ranch Cheesesteak, Giant
Jersey Mike's Subs
B
Pizza Hut, Heinz Dip & Squeeze Ketchup
Pizza Hut
C
Marco's Pizza, Grilled Chicken, Small
Marco's Pizza
B
Denny's, Thousand Island Dressing, 3 Oz
Denny's
E
Ci Ci's Pizza, Salad Mix
Ci Ci's Pizza
A
Outback Steakhouse, Chocolate Sauce Add On Spotted Dog Sundae
Outback Steakhouse
LongHorn Steakhouse, BBQ Sauce
LongHorn Steakhouse
Sheetz, Frosted Mint Syrup, For Red Alert, Large
Sheetz
C
Sheetz, Watermelon Syrup, For Red Alert, Large
Sheetz
D
Papa John's, Sausage, For Original Crust Medium
Papa John's
B