Barcode: 842483395488908977499
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 617.0 kcal |
| Fat | 25.0 g |
| of which saturated | 13.0 g |
| Carbohydrates | 86.0 g |
| of which sugars | 71.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | 0.8 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Citrus with caffeine drink mix
Crystal Light
NOVA 4
Drink, Orange
Tang
E NOVA 4
Drink Mix, Tropical Punch
Kool-aid
NOVA 4
French Vanilla Cafe-Style Beverage Mix, French Vanilla
Maxwell house
NOVA 4
Vanilla Caramel Latte Caf-Style Beverage Mix, Vanilla; Caramel Latte
Maxwell house
NOVA 4
Drink, Orange
Tang
E NOVA 4
Jammers tropical punch flavored drink
Kool-Aid
D NOVA 4
Crystal Light Drink Mix
Crystal Light
NOVA 4
Half Lemonade & Half Iced Tea Drink Mix, Lemonade Starter
Country time
NOVA 4
Orange Naranja Drink Mix, Orange
Tang
NOVA 4
Lemonade pitcher packs
Crystal Light
C NOVA 4
Orange Pineapple Drink, Orange Pineapple
Tang
E NOVA 4