Barcode: 3371036464681486
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 257.0 kcal |
| Fat | 5.0 g |
| of which saturated | 1.0 g |
| Carbohydrates | 46.0 g |
| of which sugars | 7.0 g |
| Fiber | 2.0 g |
| Proteins | 7.0 g |
| Salt | 1.2 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Baked Goods
Tim Hortons, Old Fashion Plain Timbit
Tim Hortons
E
Steak 'N Shake, 2 Biscuits, Breakfast
Steak 'N Shake
E
Panera Bread, Ciabatta Loaf
Panera Bread
D
Dunkin' Donuts, DD Frosted Donut
Dunkin' Donuts
D
Panera Bread, Asiago Cheese Loaf
Panera Bread
E
Wawa, Chocolate Croissant
Wawa
E
Krispy Kreme, Glazed Sour Cream Cake Doughnut
Krispy Kreme
E
Papa John's, 1 Bacon Green Chile Cheesestick, 10"
Papa John's
C
Panera Bread, Pumpkin Muffin
Panera Bread
E
Wawa, Cinnamon Sugar Twist FL
Wawa
D
Einstein Bros, Multigrain Roll
Einstein Bros
C
Hardee's, Cinnamon N Raisin Biscuit
Hardee's
E