Barcode: 0712974975314
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 691.0 kcal |
| Fat | 15.0 g |
| of which saturated | 10.0 g |
| Carbohydrates | 132.0 g |
| of which sugars | 102.0 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 7.0 g |
| Salt | 0.5 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Genki ramune blueberry
Genki
E NOVA 4
Pera
Placer
E NOVA 4
Levité Manzana 1.5L
Villa Del Sur
D NOVA 4
Diet Coke
Coca-Cola
C NOVA 4
Aloe Drink
NOVA 4 Eco-Score C
Sweet and sour
Fused by fiona
E NOVA 4
Zitrone Pur Direktsaft
Hitchcock
B NOVA 1 Eco-Score D
Sprite
sprite
E NOVA 4
Apple & Elderflower High Juice
M&S
NOVA 4
Tonic water
Coca-Cola
E NOVA 4
Alkaline water
B NOVA 1
Acqua Panna Glass Bottle Mineral Water
Nestlé,Acqua Panna,San Pellegrino
A