Barcode: 547997546133352841728
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 48.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 2.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Cola
Pepsi
E NOVA 4
Mountain Dew Code Red Soda 12 Fluid Ounce Aluminum Can
Mtn Dew
E NOVA 4
Aloe Vera Drink
Jfc International Inc.
C NOVA 4
Diet Mtn Dew Soda 12 Fluid Ounce Aluminum Can
Mtn Dew
C NOVA 4
Diet Pepsi Cola 8 Fluid Ounce Aluminum Can
Pepsi
C NOVA 4
Tomato cocktail bloody mary mix
Mc. Ilhenny Co.
E NOVA 4
Diet Pepsi Cola 12 Fluid Ounce Aluminum Can
Pepsi
C NOVA 4
Diet Sierra Mist 12 Fluid Ounce Aluminum Can-Ia
Sierra Mist
C NOVA 4
Original Aloe Vera Drink
Jfc International Inc.
C NOVA 4
Caffeine Free Diet Cola
Diet pepsi
C NOVA 4
Orange juice
Simple Truth
C NOVA 1
Sierra Mist, Lemon-Lime Soda, Lemon-Lime, Lemon-Lime
Sierra mist
C NOVA 4