Barcode: 252887604208367597772
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 521.0 kcal |
| Fat | 21.0 g |
| of which saturated | 13.0 g |
| Carbohydrates | 73.0 g |
| of which sugars | 59.0 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 10.0 g |
| Salt | 0.6 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Capri-Sun, Safari Fruits
Capri-Sun
D NOVA 4
VIT-HIT Perform
C NOVA 4
Yellow label
Lipton
B Eco-Score A
Zumo de frutos rojos
Juver
D NOVA 4
Alpro Reis‐Kochcrème Cuisine, 250 ml
alpro
E NOVA 4
Fresh laban
Al marai
C NOVA 1 Eco-Score E
Cranberrysaft
Rauch,Happy Day
E NOVA 3 Eco-Score D
pfanner Peach
Pfanner
E NOVA 4 Eco-Score D
Oat Mølk Barista
Oat Mølk
D NOVA 4 Eco-Score B
Tónica zero 1l
Schweppes
C NOVA 4
Double filter,full flavour
Nescafé
Hafer Mandel Drink Natur
Alnatura, Alnatura GmbH
NOVA 3 Eco-Score A