Barcode: 11146405447837109098790836
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 12.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 2.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Spiced Vanilla Organic Lactation Latte
Bodily
E NOVA 4
Crystallized Lemon
True Lemon
B NOVA 1
NOLA New Orleans-Style Iced Coffee Original
Blue Bottle Coffee
NOVA 3
Malted Drink
Ovaltine
NOVA 4
Calahua, Cream Of Coconut
Jugos Y Bebidas Del Valle De Mexico S.A. De C.V.
E NOVA 4
Mas+
Messi
B NOVA 4
True Lemon Energy
True Citrus Co.
C NOVA 4
Feastables Chocolate Milk
Feastables
E NOVA 4
Lemon Lime
Más+ By Messi
B NOVA 4
Iced Tea Lemonade
Ghost
C NOVA 4
Organic juice lime
B NOVA 1
La Festi Valoise
Lagabière
NOVA 4