Barcode: 342419490368783651557
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 188.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 47.0 g |
| of which sugars | 43.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Gold Espresso Intense Coffee
NESCAFÉ
B NOVA 1 Eco-Score C
Orange Cream
Bucked Up
B NOVA 4
Uber Greens
Suja Organic
B NOVA 1
Iced coffee medium roast
Seattles Best
B NOVA 4
Ya! & PARTY light spritz Up!
Ya
NOVA 4
Cappuccino Classico
Barissimo, Aldi
NOVA 4
Chai Latte Typ Schoko
LAUDATIO
NOVA 4 Eco-Score A
Breezeberry
Alani
C NOVA 4
Kava By
Mirta 9
NOVA 4 Eco-Score B
Almond Milky
Vitasoy
C NOVA 4 Eco-Score B
Orange Burst
Selection
E NOVA 1 Eco-Score E
Bad Heilbrunner Leber Und Galle Tee
Bad Heilbrunner
B NOVA 1