Barcode: 4134018259408419
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 78.0 kcal |
| Fat | 6.0 g |
| of which saturated | 4.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 6.0 g |
| Salt | 0.5 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Toppings Ingredients
Dominos, Light Cheese, For Large Brooklyn Style Pizza
Dominos
E
Quiznos, Base, For Chef Salad, Half
Quiznos
D
Quiznos, Base, For Gyro, 8"
Quiznos
E
California Pizza Kitchen, Grilled Shrimp, For Salads
California Pizza Kitchen
A
Culver's, Hoagie Bun
Culver's
C
Quiznos, Tomatoes, Kids
Quiznos
A
Subway, Thousand Island
Subway
E
Jersey Mike's Subs, Extra Meat, For California Club, Mini
Jersey Mike's Subs
E
Jersey Mike's Subs, Extra Meat & Cheese, For #8 Club Sub, Giant
Jersey Mike's Subs
C
Red Robin, Add Turkey
Red Robin
B
Chuck E. Cheese, Chicken, For Large Pizza
Chuck E. Cheese
A
Zaxby's, Tongue Torch Sauce
Zaxby's
E