Barcode: 520469863468488479675
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 64.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 13.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 3.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Coconut milk
Freshona
E NOVA 1 Eco-Score C
Espresso Cremoso
Bellarom, Bellaron
NOVA 1
Cevada Chicória e Centeio
Brasa,Nestlé
NOVA 1
Nescafé Gold de Luxe
Nestlé,Nescafe
Haltbare Fettarme Milch
Milsani, Aldi
B Eco-Score D
Mango Mania
froosh
D NOVA 1 Eco-Score D
Coconut Milk light
Thai Kitchen
E NOVA 1 Eco-Score B
Simply soya unsweetened
Lidl
B NOVA 4
Cereais e Café
Nestlé
B NOVA 1
Mocktail G&T sans alcool merveia
U
C NOVA 4
Tee Salbeitee
Teekanne
Eco-Score A
Cereais e Fibra
Bolero,Nestlé
NOVA 4