Barcode: 1892260049492810121
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 979.0 kcal |
| Fat | 39.0 g |
| of which saturated | 24.0 g |
| Carbohydrates | 139.0 g |
| of which sugars | 124.0 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 18.0 g |
| Salt | 0.9 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Nectar de litchi
Ethiquable
E NOVA 3
Ananas Pur Jus
Ethiquable
D NOVA 1
Yop' - Yaourt à boire sucré à la pulpe de fruits
yoplait
E NOVA 4
Midai Sake De Cuisine 300Ml
NOVA 4
pellehaut les marcottes
pellehaut
Pur jus de raisin Bio
Ethiquable, Paysans d'Ici
E NOVA 1
Limonade
Markus
E NOVA 4
Boisson tropicale
Caresse guyanais
E NOVA 4
Café Honduras moulu décaféiné
Ethiquable
NOVA 1
Café soluble Mexique
Ethiquable
NOVA 1
Chocolat en poudre instantané
Ethiquable
NOVA 3
Fèves de cacao
ETHNOSCIENCE, Ecoidées
NOVA 1