Barcode: 89153456933099175
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 334.0 kcal |
| Fat | 18.0 g |
| of which saturated | 6.0 g |
| Carbohydrates | 27.0 g |
| of which sugars | 4.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 16.0 g |
| Salt | 1.1 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Sandwiches
Jersey Mike's Subs, #8 Club Sub On Flour Tortilla Wrap
Jersey Mike's Subs
B
IHOP, Chicken Clubhouse Super Stacker
IHOP
E
Jack In The Box, Sourdough Jack
Jack in the Box
C
Zaxby's, Zaxbys Club Sandwich Meal
Zaxby's
E
Wawa, Beef Steak Breakfast Panini
Wawa
C
Carl's Jr., California Classic Double Cheeseburger
Carl's Jr.
B
Jersey Mike's Subs, #55 Big Kahuna Chicken Cheese Steak On Flour Tortilla Wrap
Jersey Mike's Subs
A
Wawa, Oven Roasted Turkey, Bacon & Swiss Panini
Wawa
E
aubergine & feta burgers
Waitrose
A NOVA 3
Panera Bread, Roasted Turkey, Apple & Cheddar Sandwich
Panera Bread
E
Wawa, Oven Roasted Turkey Hoagie, Classic
Wawa
D
Dunkin' Donuts, Kosher Egg & Cheese Wake Up Wrap
Dunkin' Donuts
C