Barcode: 484697034183682581
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 23.2 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 5.8 g |
| of which sugars | 5.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Pure coconut water
Pur Coco
C
Mana pamplemousse
Mana
C NOVA 4
Cucumber Collagen Infused Water, Cucumber
B NOVA 4
Paloma Grapefruit Mocktail
Olé
B NOVA 4
sparkling lemonade lime + mint
flirt
D NOVA 4
Melon Collagen Infused Water, Melon
B NOVA 4
Pomegranate Juice, Cold Pressed
Organic Ruby
E NOVA 1
Mana mûre et hibiscus
Mana
NOVA 4
100% Naturally Alkaline Spring Water
B NOVA 1
Unsweetened Melon Collagen Infused Water, Unsweetened Melon
D NOVA 4
Unsweetened Cucumber Collagen Infused Water , Unsweetened Cucumber
D NOVA 4
Peach Soda
Farming Karma Fruit Co. 🇨🇦
B NOVA 4