Barcode: 621135256141508443638312
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 306.0 kcal |
| Fat | 10.0 g |
| of which saturated | 6.0 g |
| Carbohydrates | 49.0 g |
| of which sugars | 42.0 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 5.0 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Desserts
Ice Cream
Sam's Choice
D NOVA 4
Ice Cream
Sam's Choice
E NOVA 4
Cotton candy ice cream, cotton candy
Great Value
D NOVA 4
Pudding
Daily Chef Food Service
C NOVA 4
French Silk Pie
Daily Chef
E NOVA 4
Sea Salt Caramel Ice Cream
Great Value
D NOVA 4
Ice cream
D NOVA 4
Ice cream sandwiches
D NOVA 4
Cheese cake
E NOVA 4
Ice Cream
Sam's Choice
E NOVA 4
Ice Cream
Sam's Choice
E NOVA 4
Pudding
C NOVA 4