Barcode: 61702884350407955558
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 120.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 30.0 g |
| of which sugars | 30.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Steak 'N Shake, Very Berry Strawberry Milkshake, Regular
Steak 'N Shake
E
Lait Ribot demi-écrémé
Kerguillet
B NOVA 3
Wendy's, Brewed Decaffeinated Coffee, Large
Wendy's
B
Limonade
Rochambeau
D NOVA 4
Jus d'orange
Aro
C NOVA 1
Wawa, Pumpkin Chai Tea, 16oz
Wawa
C
Eau minérale naturelle gazéifiée source Alizée
Rochambeau
A NOVA 1
Sirop pur sucre ,1L
Gilbert
NOVA 4
Nectar de poire
Rioba
E NOVA 3
Boisson à la fraise
RIOBA
E NOVA 3
Lait en poudre écrémé
Rochambeau
NOVA 1
Jus de pomme
Rochambeau
E NOVA 1