Barcode: 20295169444504824397
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 839.0 kcal |
| Fat | 47.0 g |
| of which saturated | 17.0 g |
| Carbohydrates | 62.0 g |
| of which sugars | 12.0 g |
| Fiber | 6.0 g |
| Proteins | 42.0 g |
| Salt | 4.3 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Sandwiches
sandwich crudité / chèvre (seguin)
Crous Resto'
D NOVA 3
Le Club Oeuf et Comté
BIOFOOD TOURAINE
D NOVA 4
2 croque monsieur
Alice Et Bio
E NOVA 4
Mini Cheese Burgers
paso traiteur
D NOVA 4
Mini Cheese Burgers
Paso Traiteur
E NOVA 4
Pain a l'italienne
Pause Picnic
C NOVA 4
6 cheeseburgers
Eco+
D NOVA 4
Sandwich jambon pays (OCCITAN)
Crous resto
C NOVA 4
Le Vegan oriental
Croquez Bio
B NOVA 4
Le vegetarien
Croquez'Bio
C NOVA 4
Sandwich indien
CROUS31, Crous resto'
C NOVA 4
Panini poulet curry
Delice Cook
D NOVA 4