Barcode: 3116042885202323
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 40.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.0 g |
| of which sugars | 2.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
High Protein Shake Caramel Macchiato
Dr. Oetker, Cameo
B NOVA 4
Capsule caffè
Gimoka, Matt
D NOVA 4
Coffee-Drink High-Protein - Moccacino
Cameo
D NOVA 4
Spremuta di arance bionde fresche
Sterilgarda
C NOVA 1
Effervescente Tortoroglio
miele ape regina
NOVA 4
Ciobar Classico
cameo
E NOVA 4
Inka Cola
Coca-Cola
E NOVA 4
High Protein cream Choco
Dr. Oetker, Cameo
C NOVA 4
Arancia
sterilgarda
C NOVA 1
kefir di capra
Girau
C NOVA 1
White Castle, Vanilla Shake, New Jersey Only, Small
White Castle
B
100% tropicale
Crai
C NOVA 1