Barcode: 1748936499492443972194
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1,170.0 kcal |
| Fat | 87.0 g |
| of which saturated | 16.0 g |
| Carbohydrates | 71.0 g |
| of which sugars | 12.0 g |
| Fiber | 8.0 g |
| Proteins | 26.0 g |
| Salt | 2.5 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Sandwiches
Subway, Tuna, 6 In
Subway
B
Dunkin' Donuts, Double Sausage Breakfast Sandwich
Dunkin' Donuts
E
Yard House, Kurobuta Pork Burger
Yard House
E
Jersey Mike's Subs, #3 American Classic On Flour Tortilla Wrap
Jersey Mike's Subs
B
Hardee's, Country Fried Steak Biscuit
Hardee's
D
Jersey Mike's Subs, Pastrami & Swiss On Flour Tortilla Wrap
Jersey Mike's Subs
B
Potbelly Sandwich Shop, Chicken Italiano, Original
Potbelly Sandwich Shop
E
Wawa, Chicken Club Flatbread, Whole
Wawa
E
Whataburger, Chicken Fajita Taco Whatameal
Whataburger
A
Whataburger, Sweet & Spicy Bacon Burger Jr
Whataburger
C
Jersey Mike's Subs, Buffalo Steak Cheesesteak On Wheat Regular
Jersey Mike's Subs
B
Quiznos, Chipotle Turkey, 12"
Quiznos
E