Barcode: 43004843150267517
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 276.0 kcal |
| Fat | 4.0 g |
| of which saturated | 1.0 g |
| Carbohydrates | 52.0 g |
| of which sugars | 5.0 g |
| Fiber | 2.0 g |
| Proteins | 8.0 g |
| Salt | 1.1 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Baked Goods
Sheetz, Unsalted Pretzel
Sheetz
D
Joe's Crab Shack, Hush Puppies
Joe's Crab Shack
E
Tim Hortons, Birthday Cake Timbit
Tim Hortons
E
Wawa, Patriotic Star Donut, FL
Wawa
D
Jersey Mike's Subs, Udis Gluten Free Roll, 12"
Jersey Mike's Subs
C
Dominos, Stuffed Cheesy Bread
Dominos
C
Wawa, Plain Bagel FL
Wawa
C
Carrefour White Bread
Carrefour
NOVA 3
Wholesome Baked In
Nature's Bakery
D NOVA 4
Papa John's, 1 Wisconsin Cheese Stuffed Cheesestick, 8"
Papa John's
C
Wawa, Biscuit
Wawa
E
Dunkin' Donuts, Plain Stick Donut
Dunkin' Donuts
E