Barcode: 0851418006029
Red Scorpion Salsa
by La Familia
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 3
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 15.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.0 g |
| of which sugars | 3.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.8 g |
Ingredients
Tomatoes, peppers, onion, cilantro, garlic, vinegar, lime juice, salt
Related Products in Condiments
Sauce Napoletana
MIGROS SELECTION
C NOVA 3
Bratensauce
Bon Chef,Migros
C NOVA 4
creme aux fines herbe
Bon Chef
C NOVA 4
Sauce pour rôti déshydratée
Bon Chef
NOVA 4
Sauce à la crème au paprika
Bon Chef
C NOVA 4
Sauce pour rôti
Bon Chef
C NOVA 4
Pesto
Migros, Migros Sélection
D NOVA 3
bratensauce wunder
Bon Chef, Migros
C NOVA 4
Sauce Casimir
Bon Chef
NOVA 4
Sauce aux oignons
Bon Chef
C NOVA 4
Hollandaisesauce
Bon Chef
D NOVA 4
Sauce pour Roti
Migros
A NOVA 4