Barcode: 0081864160673
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 607.0 kcal |
| Fat | 42.9 g |
| of which saturated | 7.1 g |
| Carbohydrates | 28.6 g |
| of which sugars | 3.6 g |
| Fiber | 14.3 g |
| Proteins | 25.0 g |
| Salt | 0.6 g |
Ingredients
Peanuts, peanut oil, salt.
Related Products in Snacks
M&m's chocolat
M&m's
E NOVA 4
Snickers Ice Cream
Snickers
D NOVA 4
M &M'S Choco Pouch 250G
m&m's
E NOVA 4
Maltesers 175g
MALTESERS
NOVA 4
Twix Miniatures
Twix
E NOVA 4
M&M’s CRISPY
M&M’s
E NOVA 4
Mini bolitas de chocolate rellenas de leche malteada
Maltesers
E NOVA 4
m&m's
m&m's
E NOVA 4
Ripple Chocolate Bar
Galaxy, Mars
E NOVA 4
Crazy Sour Skittles
Skittles
E NOVA 4
Skittles Fruits
Skittles
E NOVA 4
kelgen
SKITTLES
E NOVA 4