Barcode: 8710398529701
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 517.0 kcal |
| Fat | 31.0 g |
| of which saturated | 2.3 g |
| Carbohydrates | 50.0 g |
| of which sugars | 2.7 g |
| Fiber | 4.6 g |
| Proteins | 6.8 g |
| Salt | 0.6 g |
Ingredients
aardappelen, plantaardige oliën (zonnebloem, koolzaad, maïs, in wisselende hoeveelheden), zoete rode chilismaak [maltodextrine, suiker, fructose, aroma, zout, smaakversterkers (mononatriumglutamaat, dinatrium-5'-ribonucleotiden), kaliumchloride, uienpoeder, knoflookpoeder, johannesbroodpitmeel, gedroogde tomaat, kruiden, rode chilipeper, melasse poeder, kleurstof (paprika-extract)], antioxidanten (extracten van rozemarijn, ascorbinezuur, tocoferolrijk extract, citroenzuur)
Additives
e160c
e300
e306
e330
e392
e508
e621
e635
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Mighty Shake
Mighty shake
B NOVA 4
Gazpacho
re:nourish
B NOVA 3
Mighty MLK
B NOVA 4
Strawberry Jelly
Wibble
A NOVA 4
OAT M.LK POWDER
Mighty
E NOVA 3
cook'scupboard CRISPY FRIED ONIONS 100ge
Cook's Cupboard
E NOVA 3
Mighty Pea Protein Oat
Mighty Pea
B NOVA 4
Soup tomato basil passion flower
Tomato, Basil and Passion Flower Soup
A NOVA 4
Ultimate Oat Barista
Mighty
D NOVA 4
Original Mighty Pea M.Lk
Mighty Pea
B NOVA 4
Chocolate
Mighty Shake
B NOVA 4
Strawberry jelly
Wibble
NOVA 4