Barcode: 4061461861780
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 50.4 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.8 g |
| of which sugars | 11.8 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
WATER, SUGAR, DEXTROSE, CITRIC ACID, CARBON DIOXIDE, TAURINE, ACIDITY REGULATOR (TRISODIUM CITRATE), CAFFEINE, VITAMINS [NIACIN - VITAMIN B3 (NICOTINAMIDE), PANTOTHENIC ACID VITAMIN B5 (CALCIUM D-PANTOTHENATE), VITAMIN B6 (PYRIDOXINE HYDROCHLORIDE), VITAMIN B12 (CYANOCOBALAMIN)], ARTIFICIAL FLAVOR, COLORS (PURPLE SWEET POTATO, BLACK CARROT, BLUE 1)
Additives
e133
e290
e330
e331
e331iii
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Mango Tea Drink Mix, Mango Tea
Snapple
NOVA 4
Ginger peach sparkling water
Good and Gather
B NOVA 4
Prosecco
LaMarca
NOVA 3
Vodka Seltzer Peach
High Noon
Organic original coconut milk
B NOVA 4
Peach Honey
Good & Gather
B NOVA 4
Strawberry Mango Sparkling Water
Good & Gather
B NOVA 4
Less Sweet Oatmilk
Target
C NOVA 4
Jus de coco congelé
Cock Brand, Marque Coq
E
Red Wine
NOVA 3
Peach mango
C NOVA 4
Jus de coco congelé
Tang Freres
E