Barcode: 0817071000231
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 180.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 52.5 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Sugar, tomatoes, tomato juice, salt, pectin, citric acid, calcium chloride.
Additives
e330
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Sójové řezy brusinka
Nestlé
E NOVA 4
Radler - Jablko a hruška
Cool
C NOVA 4
Brusinky
Poex
D NOVA 3
Sójové řezy
zora,nestlé,nestlé česko
D NOVA 4
Rýžové chlebíčky s amarantem
Racio
C NOVA 3
Polomáčené rýžové chlebíčky jogurtová poleva
Racio
E NOVA 4
Arizonky
Kávoviny
D NOVA 4
Sensational Burger 226 g
AS Nestlé Norge
B
Křupavé lupínky
dexi
NOVA 4
Chlebíčky rýžové celozrnné
RACIO
B NOVA 1
chlebičky rýžové s kukuřicí
Racio
C
Chlebíčky rýžové se sójou
Racio
B NOVA 3