Barcode: 0070670008057
Red vintage cooking wine
Processing
NOVA 3
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 67.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 3.3 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 1.6 g |
Ingredients
Red wine, salt, potassium sorbate & metabisulfite (preservatives).
Related Products in Condiments
Latin style bbq rub
World Grill
E NOVA 4
Kuchenglasur dunkel
REWE Beste Wahl
E NOVA 4
Salat-Fein Garten-Kräuter
Timbu
E NOVA 4
Natur Gut Vegane Bolognese
Penny
C NOVA 3
Carbonara Pasta Sauce
World Market
D NOVA 4
Himalayan Pink Salt
World Market
NOVA 2
Adrian-Senf
Schwerter Senfmühle
D NOVA 3
Dumplings & seasoning mix
Market Classics
E NOVA 4
Market classics, jambalaya rice & seasoning mix
Market Classics
D NOVA 4
Steak Sauce pfeffrig pikant
Aromico
E NOVA 4
Sauce Big Burger
Shamsy
E NOVA 4
Penny Tomaten Ketchup
Penny
D NOVA 3