Barcode: 8853085002733
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 363.0 kcal |
| Fat | 2.3 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 78.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 1.7 g |
| Proteins | 6.8 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Riz rouge 100%.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Тофу копчений
Зелена Корова
A
Насіння чіа
Winway, ТОВ "ВІН-ГРУП КОМПАНІ"
B
Corn Lukas
Lukas
D NOVA 4
Ratatouille
Nezhin
C NOVA 3
Кунжут чорний насіння
B
Млечен шоколад с цял лешник
Roshen
E NOVA 4
Vegan máslo s avokádem
Naturale
E
Lecho
DOVGAN GmbH, Nezhin
C NOVA 3
Shooters
Roshen
E NOVA 4
Przekąska po Gruzińsku typu ADŻYKA
Veres
C NOVA 3
Marinated Cucumbers
Ніжин
C
Паста томатна 25%
Appetito piatto
C