Barcode: 0085000017746
Red Wine
Processing
NOVA 3
Available in
austria, germany, ireland, united kingdom
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 87.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 21.6 g |
| of which sugars | 0.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
wine, sulfur dioxide
Additives
e220
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Starbucks, Youthberry White Tea, Short
Starbucks
B
Beck's Quality
Beck's
NOVA 3
Natürliches Mineralwasser
Vitrex
A
Perkins, Tinhorn Creek Cab Franc
Perkins
B
Das Original Spezi
Original Spezi
NOVA 4
Iso Drink Orange fresh
Dextro Energy
E NOVA 4
Lemonaid+ Maracuja
Lemonaid+
C NOVA 4
Lübzer Schwarzbier
Lübzer
NOVA 3
Vitrex Mineralwasser Mit Kirschgeschmack 6X 0,5 LTR Pet
Vitrex
C NOVA 4
Spezi
NOVA 4
Gerolsteiner Naturell
Gerolsteiner
A NOVA 1
Schwarzwald Dry Gin
Monkey 47